Klucze Genetyczne

Cel Kluczy Genetycznych

Każdy człowiek ma w sobie coś pięknego. Swój jedyny i niepowtarzalny zestaw cech i talentów.
Celem Kluczy Genetycznych jest wydobycie tego piękna, odsłonięcie Twojego wewnętrznego światła, odkrycie i zauważenie tej iskry geniuszu, która wyróżnia Cię pośród innych. Twoje DNA, ten zwinięty kod, który uczynił Cię tym, kim jesteś dzisiaj, nie kontroluje Twojego przeznaczenia. Przeciwnie, to Twoje ogólne podejście do życia mówi Twojemu DNA jaka osobą chcesz się stać. Każda myśl, uczucie, słowo i działanie, które podejmujesz w życiu odciska się w każdej komórce Twojego ciała. Negatywne myśli i emocje powodują kurczenie się DNA, pozytywne zaś jego rozszerzanie się i relaks. Proces ten trwa przez cały czas, od momentu, w którym przybywasz na świat, aż do tego, w którym go opuszczasz. Ty sam jesteś architektem swojej ewolucji.
Kiedy w pełni przyjmujesz tę prawdę, Twoja podróż się rozpoczyna.

 
Nasza planeta jest w trakcie ogromnego przejścia, w którym ludzkość odgrywa główną rolę. Klucze Genetyczne oferują nam wizję świata zupełnie innego, niż ten, który widzimy dzisiaj. Pokazują nam świat,w którym istotą ludzką rządzą wyższe zasady, takie jak miłość, przebaczenie, wolność. Taki świat nie jest snem, jest kolejnym etapem naszej naturalnej ewolucji i od każdego z nas zależy czy odblokujemy wyższy cel ukryty w naszym DNA. Klucze Genetyczne mogą rozpalić taką iskrę najwyższego potencjału, tak, by Twój wyższy cel mógł oddziaływać na tych, których kochasz i którzy są obok Ciebie, abyśmy razem odważyli się stworzyć ten lepszy świat. 

Pasmo częstotliwości – Cień, Dar, Siddhi

W syntezie Kluczy Genów tempo wibracji Twojej aury jest odzwierciedlone w trzech „pasmach” częstotliwości znanych jako Cień, Dar i Siddhi. Chociaż w rzeczywistości istnieje wiele warstw lub pasm częstotliwości, ten potrójny język sprawia, że Klucze Genów są łatwe do zrozumienia, kontemplacji i ostatecznie ucieleśnienia


 
Kiedy pracujesz z Kluczami Genów Cienia, pracujesz z prawdziwymi obawami fizjologicznymi tkwiącymi głęboko w Twojej nieświadomości. To jest prawdziwe dzieło Kluczy Genowych – dać Ci wewnętrzny język, który pozwala Ci stawić czoła nieświadomym lękom w Tobie.
Dzięki urodzeniu w konkretnej rodzinie odziedziczyłeś niektóre rodzinne wspomnienia i lęki, które tak naprawdę nie mają korzenia w Twoim obecnym życiu. Pochodzą ze zbiorowej puli genów ludzkich. Poprzez uświadomienie sobie tych ukrytych aspektów, stopniowo i skutecznie je rozbrajasz. 
 
Początek podróży po Kluczach Genowych może być czasem najtrudniejszym, ponieważ klucze odblokowują te kody, których od dawna unikałeś. Tymczasem to ważne, bo bez ich odblokowania nie możesz odblokować częstotliwości wyższych. Jesteś uwięziony w stłumionych i reaktywnych wzorcach Cienia. Potem jest jednak coraz łatwiej.

 
W miarę jak częstotliwość Daru rośnie w Twoim życiu, rośnie i twoja aura. Wyższe częstotliwości otwierają Twoje serce i zalewają Cię przypływy miłości, a nawet ekstazy. Takie fale docierają bezpośrednio do pól aury innych, gdzie mogą się odblokować zablokowane ścieżki i dają dostęp do potężnych uzdrawiających energii. Wraz z rozszerzaniem się twojej aury, zaczyna ona wprowadzać Cię w głębszą harmonię z większymi rytmami kosmosu, a to z kolei powoduje potężne przejawy w Twoim życiu.


 
Grupowa świadomość ludzkości jest gotowa dokonać ogromnego przejścia z częstotliwości Cienia do nowo ustabilizowanej świadomości w częstotliwości Daru. Jednocześnie istnieje inna, znacznie mniejsza grupa ludzi gotowa do przejścia z Daru na częstotliwość Siddhi. Słowo Siddhi pochodzi
z sanskrytu i oznacza boski dar. 64 Siddhi są biologicznym wyrażeniem ostatecznego ludzkiego stanu oświecenia. Są dosłownie encyklopedią wielu przejawów duchowej realizacji.
 
Aby zastosować klucze bezpośrednio do siebie, musisz wiedzieć, które kody dotyczą Ciebie i w jaki sposób. Każdy kod biologiczny jest nadrukowywany w określonym momencie i ten moment może wiele powiedzieć o Tobie. Twój profil hologenetyczny zaprasza Cię w głęboką i osobistą podróż przez klucze genowe. Kiedy będziesz je kontemplować i zastosujesz ich nauki w codziennym życiu, poczujesz, że nowy duch ożywa w Tobie. 

Zapraszam Cię zatem w fascynującą podróż odkrywania Twojego geniuszu dzięki Czterem Głównym Darom, otwierania serca w relacjach i osiągania dobrobytu poprzez służbę. 
Te trzy sekwencje razem nazywane są Złotą Ścieżką.

Skontaktuj się ze mną celem ustalenia szczegółów sporządzenia Twojego niepowtarzalnego profilu hologenetycznego i wspracia Cię na drodze jego kontemplacji.

Katarzyna Stańczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Brama 38 Opozycja

Tranzyty Słońce 31 grudnia 2019 - 5 stycznia 2020 31 grudnia 2019 około 13:00 Słońce wejdzie w Bramę 38.1. Do tego czasu jeszcze cieszy...